Hakkımızda

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri,

Günümüzün gelişen teknolojik atılımlarına bağlı olarak ortaya çıkan ve bir gereklilik haline gelen akıllı, mobil cihazlarınızın yaşadığı herhangi bir problem ile ilgili her türlü teknik destek hizmetini vermeyi, yaşanılan sorunları anında çözmeyi kendisine görev edinen bir firmadır.

Misyonumuz:

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak temel amacımız, çağımızın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek, bu alanda ortaya çıkmış ve çıkacak olan her türlü cihazın bakım ve onarım çalışmalarını anında, hızlı, pratik ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektir. Kurumumuz bu hizmetlerinin yanında bilişim alanının temel taşları olan network sistemleri ve veri kurtarma hizmetleri anlamında da sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, günümüzün son derece hızlı bir biçimde ilerleyen bilişim teknolojisini yakından takip edip, çağı yakalayarak, ileri görüşlü, yenilikçi, güvenilir ve uygun maliyet ile hızlı çözümler sunabilen bir pazar lideri olma hedefinde süratle ilerlemektedir.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için sunduğu notebook onarımı, telefon onarımı, tablet onarımı, veri kurtarma hizmetleri, network sistemleri gibi hizmetler ile anında, güvenilir ve uygun maliyet ile sürdürülebilir bir hizmet alabilmeniz için olanak sağlar.

Siz de güler yüzlü, güvenilir, uygun maliyetli bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız eğer bu iş için en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.