Hizmetlerimiz

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, notebook’tan telefon’a, tablet’ten network sistemleri’ne kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile siz değerli müşterileri için gece gündüz çalışmaktadır.

.

Siz de kaliteli hizmet, güvenli ve uygun fiyat avantajları ile dolu bir hizmet almanın keyfini yaşamak istiyorsanız, şu an doğru yerdesiniz! Çünkü Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri’ndesiniz

.

 Telefon Onarım Hizmetleri 

Günümüzde teknolojinin geldiği nokta dikkate alınırsa, telefonlarınızın ilk günden bugüne kadar geçirdiği evrim sürecinin daha ne denli büyük değişimler vaat edip, ilerleyebileceğini aklınızda tasarlamanız daha kolay olacaktır.

Telefon’unuz İle Yaşadığınız Sorunlar:

Genellikle telefonlarınız ya da akıllı mobil cihazlarınız ile yaşadığınız sorunlar, ekran hasar sorunları (düşme, kırılma, çarpma, çizilme… vb), hoparlör ve ses problemleri, kamera ile ilgili oluşabilecek sorunlardır.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, akıllı telefonlarınız için her türlü bakım ve onarımı yapmayı kendisine görev edinen bir kurumdur. Bu hizmeti gerçekleştirirken de siz değerli müşterilerini dinler, sorunu tespit eder, buna uygun anında, güvenilir, kaliteli ve düşük maliyetli bir çözüm sunar.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri kalitesini ve güvencesini siz değerli müşterilerimiz ile geçirdiği hizmet yolculuğundan alır. Telefonlarınız ile ilgili ortaya çıkacak olan herhangi bir problemde Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri devreye girerek aradığınız garantili ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine sunar.

Telefon bakımı, telefon arızaları, telefon onarımı, telefon ekran değişikliği ve bunun gibi birçok arızanın onarımı için güvenilir ve kaliteli bir teknik servis hizmeti arıyorsanız doğru yerde olduğunuza hiç şüpheniz olmasın!

 Tablet Onarım Hizmetleri 

Günümüzde gelişen cihaz teknolojisi ile birlikte akıllı mobil cihazların, tabletlerin, hemen hemen herkesin evine girdiği, ofislerinin başköşesinde durduğu ve birçok işlerini halletmek için ilk başvurulan cihaz oldukları aşikârdır.

İşte bu denli öneme sahip akıllı mobil cihazlarınızın, tabletlerinizin yaşadığı sorunları bir çırpıda çözebilme yeteneğine sahip olan Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, siz değerli müşterileri için güvenilir, kaliteli, düşük maliyetli hizmet anlayışını benimsiyor.

Tablet’leriniz İle Yaşadığınız Sorunlar:

Tabletleriniz ya da akıllı mobil cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız sorunlar genellikle, ekran hasar sorunları (düşme veya darbeye bağlı olarak yaşanabilen sorunlar), yazılım hataları ile ilgili yaşanılan sorunlar, çeşitli virüs problemleri ve benzeri gibi problemlerdir.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, tablet ya da akıllı mobil cihazları ile ilgili sorunlarında siz değerli müşterilerinin ilk anda aklına gelen, hızlı çözümler sunan ve bunları yaparken de düşük maliyetler sunmaya özen gösteren bir kurum olarak alanındaki faaliyetlerini bütün hızı ile sürdürmeyi hedefler.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri kalitesini ve güvencesini siz değerli müşterilerimizden, güler yüzlü hizmet anlayışını da yine siz değerli müşterilerimiz ile girdiği güven dolu diyaloglardan alır. Güler yüzlü, güvenilir, uygun maliyetli bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu söylemeye değer!

 Notebook Onarım Hizmetleri 

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, notebook kullanımının hemen hemen her eve yansıdığı, her bireyin, bir hatta birden fazla sayıda notebook ya da bir başka adı ile laptop kullandığı varsayıldığı şu günlerde, siz değerli müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en ideal fiyat avantajları ile bu cihazlarınızın onarımını ve bakımını yapmayı garanti eder.

Notebook’unuz İle Yaşadığınız Sorunlar:

Ekran kartı problemleri, anakart ile ilgili hata problemleri, ısınma sorunları ve buna benzer diğer problemler olabilir. Notebook’ların günümüzde önem olarak kapladığı yer düşünüldüğü ve bu tip sorunlar çıkardığı düşünülürse, bireyler ya da kurumlar notebook sorunlarını asla erteleyemezler.

İşte tam da bu noktada Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri devreye hızlıca girerek, notebook sorunlarınızı anında, güvenilir ve düşük maliyet ile çözer, sizlere de işinize sorun yaşamadan keyif ile devam etmek kalır.

Notebook’unuz ile ilgili yaşadığınız sorunları son derece uygun fiyatlar ve Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri güvencesi ile çözüyor, siz değerli müşterilerimize garantili, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.

Bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin istek, öneri ve şikâyetlerini de son derece detaylı bir biçimde inceliyor, hizmet kalitemizin gelişmesi için bu öneri ve şikâyetlerden yararlanıyoruz.

Siz de kaliteli hizmet, güvenli alış veriş ve uygun fiyat avantajları ile dolu Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri ile çalışmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, şu an doğru yerdesiniz!

 Veri Kurtarma Hizmetleri 

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, akıllı cihazlarınız, dijital kameralarınız, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda yaşanabilecek her türlü veri kaybını ortadan kaldırmayı başarabilen çalışmalara imza atan bir kurumdur.

Teknolojik cihazlarınızda yaşanacak veri kaybını başarı ile ortadan kaldıran ve kaybolmuş verilerinize ulaşmanızı sağlayan Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, kendi bünyesindeki deneyimli mühendis ekibi ile birlikte sizlere hem güvenilir hem de bütçe dostu hizmetler sunmaktadır.

Veri kurtarma anlamında en ufak hafıza kartlarından en yüksek değerli veri depolama kapasitesine sahip dosyalara kadar her türlü bakım ve onarım çalışmalarını yapabilen kurumumuz, bu hizmetleri gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde görmektedir.

Hizmet İşleyişimiz:

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak, kayıp yaşadığınız verilerinize ilişkin tarafımıza yapacağınız başvuru sonucunda, veri kaybının yaşandığı veri depolama cihazınızın adresinizden ücretsiz olarak kargo hizmetimiz ile alımını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra uzman teknik ekibimiz ile birlikte, profesyonel bir laboratuar ortamında veri kaybınızı %90 oranında başarı ile ortadan kaldırma hizmeti sağlamaktayız.

Siz de kaliteli, güler yüzlü, güvenli hizmet ve uygun fiyat avantajları ile dolu Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri ile çalışmanın keyfini daha yakından yaşamak istiyorsanız, şu an doğru adreste olduğunuzu söylemeliyiz!

 Network Sistemleri 

Günümüz bilişim çağının en önemli aktörlerinden biri olan network sistemleri, her türlü iletişim ve internet ağınızın temelini oluşturmaktadır.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, siz değerli müşterileri için network sistemleri oluşturma anlamında güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Çözümlerimiz:

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, LAN kurulum, yapısal kablolama hizmeti, yazılım uygulamaları gibi hizmetler dışında network sistemlerinin kurulum, projelendirme ve analiz süreçlerinde de yanınızda yer almaktadır. Kurumumuz ayrıca kablosuz internet kurulumu ve ağ bağlantı ayarlarının gerçekleştirilmesi, anahtar teslim olarak network sistemleri projelendirmesi, daha geniş bir ağ kurulumu talebi olan müşterilerimiz için de WAN yani geniş ağ kurulumu gibi çözümler de sunmaktadır.

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, güler yüzlü anlayışını ve güven duygusunu siz değerli müşterilerimiz ile girdiği cana yakın diyaloglardan alır. Siz de kesenize uygun maliyetli bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!