Kurye ve Kargo Hizmeti


 Ücretsiz Kurye ve Kargo 

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak müşterilerimizin her anlamda rahat etmesi bizlerin asli görevidir.

Siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmiş olduğumuz ücretsiz express moto kurye ve kargo anlaşmamız ile tarafımıza yapacağınız cihaz temininiz için hiçbir ücret ödememenizi sağlamaktayız.

 Moto Kurye Talebi 

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri’nin anlaşmalı olduğu Express Moto Kurye hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanabilir, adresinizden kurye ile alım talep edebilirsiniz.

Cihazınızın onarım işlemi için gönderi yapmak istiyorsanız, Express Moto Kurye’yi tercih edebilir, onarım sonrası tarafımızdan adresinize gönderilecek olan kurye ile de rahatlıkla teslimini almış olabilirsiniz.

Express Moto Kurye talebi için: Kurye Talep Formunu doldurabilirsiniz.

 Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketi                                                                   

Atak Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, UPS Kargo ile kurumsal bir anlaşma yapmış bulunmaktadır. Bu anlaşma çerçevesinde siz değerli müşterilerimiz, iki taraflı olarak ücretsiz kargo hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

UPS Kargo İletişim: 444 06 66

UPS Kargo Müşteri Numaramız:

 Kargomu Nasıl Gönderebilirim? 

Bizlere göndermek istediğiniz cihazınızı, ilgili kargo şirketini arayıp kurumumuzun müşteri numarasını bildirerek, adresinizden aldırabilirsiniz.

Bir diğer alternatif de, çalıştığınız kargo şirketi şubesine gidip, yine kurumumuzun ilgili kargo şirketi için mevcut olan müşteri numarasını söyleyerek, cihazınızı teslim edebilir ve hiçbir ücret ödemeden tarafımıza gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli Not: Kargonuzu hiçbir ücret ödemeden tarafımıza gönderdiğiniz gibi, yine tarafımızdan gönderilen kargomuzu teslim aldığınız aşamada da hiçbir ücret ödemezsiniz!

 Kargo Gönderim ve İşlem Süreci? 

Çeşitli nedenlerden ötürü çizilmiş, kırılmış, çatlamış ya da özelliği bozulmuş, hasarlı bir ekran değişimi yada diğer onarımlar için aşağıdaki yollar takip edilir. Siz değerli müşterilerimiz de bu yolları takip ederek kargo gönderimi ve teslim alımı gerçekleştirebilir, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Kargonuzun karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi
  • Kargonuzun 1 (bir) iş günü içerisinde ertesi iş günü teknik servisimize ulaşımı
  • Aynı gün sorunun giderilmesi
  • Müşteri temsilcimizin aynı gün sizinle iletişime geçmesi
  • Ödeme seçeneklerinin iletilmesi ve ödemenizin gerçekleştirilmesi, yada kapıda ödeme talebi ile
  • Kargomuzun aynı gün içerisinde tarafınıza tekrar ulaştırılması

Önemli Not: Kurumumuza ödeme yaparken ödeme seçenekleri arasından kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerini seçtiğiniz takdirde ödemeyi tarafınıza gelen kargo şirketi görevlisine yapabilirsiniz.

Ayrıca kargonuzun durumunu ilgili kargo şirketinin web sayfasından rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Mesajınız Gönderiliyor, lütfen bekleyin...

Moto Kurye Talebi Oluşturun